Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες σε Α' - Β' και Γ' Τοπικό
Συνεχίστηκαν το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης, με πολύ ενδιαφέρον παιχνίδι.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (21η Αγωνιστική) |
|
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Π. ΒΟΪΟΥ – ΕΝΩΣΗ |
Αναβολή |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ |
2-1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ |
3-0 |
Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ – Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
4-0 |
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ – Π.Α.Ο. ΚΟΙΛΩΝ |
2-1 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ – Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
1-3 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
Αναβολή |
Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
Αναβολή |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 18η Αγωνιστική)
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ |
Αναβολή |
Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ – Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
1-2 |
ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ – Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ |
1-1 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ |
1-2 |
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ – Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ |
0-4 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
Αναβολή |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 18η Αγωνιστική)
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ |
0-0 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ – ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
0-0 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
2-3 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ – Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
1-0 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
4-0 |
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ |
2-0 |
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (12η Αγωνιστική)
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
3-0 |
Φ.Σ. ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ. – ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
1-2 |
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ |
1-3 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ |
1-2 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
1-5 |
Οι Βαθμολογίες:
Α' ΤΟΠΙΚΟ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ |
21 |
54 |
2 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ |
21 |
53 |
3 |
Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ |
20 |
49 |
4 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
21 |
46 |
5 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
21 |
35 |
6 |
Π.Α.Ο. ΚΟΙΛΩΝ |
21 |
31 |
7 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
21 |
30 |
8 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
21 |
28 |
9 |
Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
21 |
27 |
10 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ |
20 |
26 |
11 |
Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
20 |
22 |
12 |
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
21 |
21 |
13 |
ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
20 |
19 |
14 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
20 |
16 |
15 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
20 |
16 |
16 |
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ |
21 |
1 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (1ος Όμιλος)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
16 |
41 |
2 |
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ |
16 |
37 |
3 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
16 |
26 |
4 |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
16 |
25 |
5 |
ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ |
15 |
24 |
6 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
15 |
24 |
7 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ |
15 |
21 |
8 |
Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ |
16 |
21 |
9 |
Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
16 |
18 |
10 |
Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ |
16 |
18 |
11 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ |
16 |
11 |
12 |
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ |
17 |
9 |
13 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ |
15 |
6 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (2ος Όμιλος)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ |
17 |
37 |
2 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
16 |
33 |
3 |
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ |
16 |
32 |
4 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
17 |
32 |
5 |
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
17 |
30 |
6 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
16 |
28 |
7 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
17 |
25 |
8 |
ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
17 |
23 |
9 |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
17 |
22 |
10 |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ |
17 |
18 |
11 |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
17 |
11 |
12 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ |
16 |
10 |
13 |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
16 |
1 |
Γ' ΤΟΠΙΚΟ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
12 |
28 |
2 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
12 |
21 |
3 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
12 |
20 |
4 |
Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ |
12 |
20 |
5 |
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ |
12 |
19 |
6 |
Φ.Σ. ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ. |
12 |
15 |
7 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
12 |
12 |
8 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ |
12 |
11 |
9 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ |
12 |
10 |
10 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
12 |
10 |