Ο πίνακας των σκόρερ στο Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης
Με την 3η αγωνιστική συνεχίστηκε το πρωτάθλημα του Α' Τοπικού Ε.Π.Σ. Κοζάνης.
Συνολικά σημειώθηκαν 25 γκολ. Στην πρώτη θέση συνεχίζει να βρίσκεται ο Τζέλος του Μακεδονικού Κοζάνης με 6 γκολ, ενώ στην δεύτερη θέση με 4 γκολ είναι οι Αθανασιάδης (ΠΑΟΚ Κοίλων Κοζάνης), Μίχος (Α.Ε. Κοζάνης), Τσικόπουλος Σ. (Μακεδονικός Σιάτιστας), Σακαλής (Μακεδονικός Κοζάνης) και Ματούλας (Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας).
Τα αποτελέσματα και οι σκόρερ των παιχνιδιών:
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ 0-5
Αθανασιάδης (3), Καλατσανάς, Οικονόμου
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 0-1
Μίχος
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ 6-0
Τσικόπουλος Σ. (3), Ραφαηλίδης, Τσικόπουλος Γ., Καρακουλάκης
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 2-1
Σικαλόπουλος, Τσιφτσιάν | Σακαλής
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ 6-0
Παπαγαθονίκου (2), Βλαδίκας Β., Παναγιωτίδης, Λιάμης, Βλαδίκας Δ.
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 0-0
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ 0-4
Κωτίδης (2), Ματούλας, Καβαλάρης
Ο πίνακας των σκόρερ:
6 ΓΚΟΛ
Τζέλος (Μακεδονικός Κοζάνης)
4 ΓΚΟΛ
Αθανασιάδης (ΠΑΟΚ Κοίλων Κοζάνης)
Μίχος (Α.Ε. Κοζάνης)
Τσικόπουλος Σ. (Μακεδονικός Σιάτιστας)
Σακαλής (Μακεδονικός Κοζάνης)
Ματούλας (Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας)
Κωτίδης (Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας)
2 ΓΚΟΛ
Ουσταγιαννίδης (ΠΑΟΚ Κοίλων Κοζάνης)
Ταγγίδης (Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας)
Κάτανας (Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας)
Σκουτέλας (Αλιάκμων Αιανής)
Θεοδοσιάδης (Α.Ε. Κοζάνης)
Καλατσανάς (ΠΑΟΚ Κοίλων Κοζάνης)
Τσικόπουλος Γιάννης (Μακεδονικός Σιάτιστας)
Σικαλόπουλος (Α.Σ. Βελβεντό)
Παπαγαθονίκου (Α.Ε. Περδίκκα)
Λιάμης (Α.Ε. Περδίκκα)
1 ΓΚΟΛ
Τακίδης (Τιτάν Σερβίων)
Γεωργάκας (Μακεδονικός Σιάτιστας)
Ζαγκουντίνος (Μακεδονικός Σιάτιστας)
Κικίδης (ΠΑΟΚ Κοίλων Κοζάνης)
Τσίπη (Α.Σ. Βελβεντό)
Μπισιούκης (Α.Σ. Βελβεντό)
Μπόντης (Α.Ε. Κοζάνης)
Τσιντός (Α.Ε. Περδίκκα)
Πλακούτσης (Αλιάκμων Αιανής)
Μαυροδήμος (Τιτάν Σερβίων)
Τσεμπερλίδης (Α.Ε. Περδίκκα)
Βλάχου (Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας)
Αποστολίδης (Α.Ε. Καισαρειάς)
Τσικόπουλος Ηλίας (Μακεδονικός Κοζάνης)
Οικονόμου (ΠΑΟΚ Κοίλων Κοζάνης)
Ραφαηλίδης (Μακεδονικός Σιάτιστας)
Καρακουλάκης (Μακεδονικός Σιάτιστας)
Τσιφτσιάν (Βελβεντό)
Βλαδίκας Β (Α.Ε. Περδίκκα)
Βλαδίκας Δ. (Α.Ε. Περδίκκα)
Παναγιωτίδης (Α.Ε. Περδίκκα)
Καβαλάρης (Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας)