pantelidisGIF834pix

artinhouse2

kde834p

Καταγραφές οθόνης26 001

Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της χρονιάς σε Α' και Β' Τοπικό

κοζάνη, ειδήσεις, νέα, Πτολεμαΐδα Θυμηθείτε και πάλι τις κληρώσεις των πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ. Κοζάνης.

Το μεσημέρι της Κυριακής (27-8-2017)

πραγματοποιήθηκαν οι κληρώσεις σε Α' και Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης.

Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της χρονιάς και στις δύο κατηγορίες από το www.top-sport.gr:

Α' ΤΟΠΙΚΟ 

Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης 2017-2018
1η Αγωνιστική και (16η)
Εθνικός Βατερού - Α.Ε. Κοζάνης
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Δόξα Λευκόβρυσης - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Α.Μ.Σ. Γαλατινή
Μακεδονικός Σιάτιστας - Φ.Σ. Κοζάνη
Αλιάκμων Αιανής - Τιτάν Σερβίων
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Ακρίτες Κοζάνης
Μακεδονικός Κοζάνης - Α.Σ. Βελβεντό
2η Αγωνιστική και (17η)
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Εθνικός Βατερού
Α.Ε. Κοζάνης - Δόξα Λευκόβρυσης
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Μακεδονικός Σιάτιστας
Α.Μ.Σ. Γαλατινή - Αλιάκμων Αιανής
Φ.Σ. Κοζάνη - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Τιτάν Σερβίων  - Α.Σ. Βελβεντό
Ακρίτες Κοζάνης - Μακεδονικός Κοζάνης
3η Αγωνιστική και (18η)
Εθνικός Βατερού - Δόξα Λευκόβρυσης
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Μακεδονικός Σιάτιστας - Α.Ε. Κοζάνης
Αλιάκμων Αιανής - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Α.Σ. Βελβεντό - Α.Μ.Σ. Γαλατινή
Μακεδονικός Κοζάνης - Φ.Σ. Κοζάνη
Τιτάν Σερβίων  - Ακρίτες Κοζάνης
4η Αγωνιστική και (19η)
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Εθνικός Βατερού
Δόξα Λευκόβρυσης - Μακεδονικός Σιάτιστας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Αλιάκμων Αιανής
Α.Ε. Κοζάνης - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Α.Σ. Βελβεντό
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Μακεδονικός Κοζάνης
Α.Μ.Σ. Γαλατινή - Ακρίτες Κοζάνης
Φ.Σ. Κοζάνη -  Τιτάν Σερβίων 
5η Αγωνιστική και (20η)
Εθνικός Βατερού - Μακεδονικός Σιάτιστας
Αλιάκμων Αιανής - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Δόξα Λευκόβρυσης
Α.Σ. Βελβεντό - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Μακεδονικός Κοζάνης - Α.Ε. Κοζάνης
 Ακρίτες Κοζάνης - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Τιτάν Σερβίων  - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Α.Μ.Σ. Γαλατινή - Φ.Σ. Κοζάνη
6η Αγωνιστική και (21η)
Αλιάκμων Αιανής - Εθνικός Βατερού
Μακεδονικός Σιάτιστας - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Α.Σ. Βελβεντό
Δόξα Λευκόβρυσης - Μακεδονικός Κοζάνης
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Ακρίτες Κοζάνης
Α.Ε. Κοζάνης - Τιτάν Σερβίων  
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Φ.Σ. Κοζάνη
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Α.Μ.Σ. Γαλατινή
7η Αγωνιστική και (22η)
Εθνικός Βατερού - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Α.Σ. Βελβεντό - Αλιάκμων Αιανής
Μακεδονικός Κοζάνης – Μακεδονικός Σιάτιστας
Ακρίτες Κοζάνης - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Τιτάν Σερβίων - Δόξα Λευκόβρυσης
Φ.Σ. Κοζάνη - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Α.Μ.Σ. Γαλατινή - Α.Ε. Κοζάνης
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
8η Αγωνιστική και (23η)
Α.Σ. Βελβεντό - Εθνικός Βατερού
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Μακεδονικός Κοζάνης
Αλιάκμων Αιανής - Ακρίτες Κοζάνης
Μακεδονικός Σιάτιστας - Τιτάν Σερβίων
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Φ.Σ. Κοζάνη
Δόξα Λευκόβρυσης - Α.Μ.Σ. Γαλατινή
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου  - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Α.Ε. Κοζάνης - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
9η Αγωνιστική και (24η)
Εθνικός Βατερού - Μακεδονικός Κοζάνης
Ακρίτες Κοζάνης - Α.Σ. Βελβεντό
Τιτάν Σερβίων - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Φ.Σ. Κοζάνη - Αλιάκμων Αιανής
Α.Μ.Σ. Γαλατινή - Μακεδονικός Σιάτιστας
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Δόξα Λευκόβρυσης
Α.Ε. Κοζάνης - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου  
10η Αγωνιστική και (25η)
Ακρίτες Κοζάνης - Εθνικός Βατερού
Μακεδονικός Κοζάνης - Τιτάν Σερβίων
Α.Σ. Βελβεντό - Φ.Σ. Κοζάνη
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Α.Μ.Σ. Γαλατινή
Αλιάκμων Αιανής - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Μακεδονικός Σιάτιστας - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Α.Ε. Κοζάνης
Δόξα Λευκόβρυσης - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου  
11η Αγωνιστική και (26η)
Εθνικός Βατερού - Τιτάν Σερβίων
Φ.Σ. Κοζάνη - Ακρίτες Κοζάνης
Α.Μ.Σ. Γαλατινή - Μακεδονικός Κοζάνης
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Α.Σ. Βελβεντό
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Α.Ε. Κοζάνης - Αλιάκμων Αιανής
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου  - Μακεδονικός Σιάτιστας
Δόξα Λευκόβρυσης - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
12η Αγωνιστική και (27η)
Φ.Σ. Κοζάνη - Εθνικός Βατερού
Τιτάν Σερβίων - Α.Μ.Σ. Γαλατινή
Ακρίτες Κοζάνης - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Μακεδονικός Κοζάνης - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Α.Σ. Βελβεντό - Α.Ε. Κοζάνης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου  
Αλιάκμων Αιανής - Δόξα Λευκόβρυσης
Μακεδονικός Σιάτιστας - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
13η Αγωνιστική και (28η)
Εθνικός Βατερού - Α.Μ.Σ. Γαλατινή
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Φ.Σ. Κοζάνη
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Τιτάν Σερβίων
Α.Ε. Κοζάνης - Ακρίτες Κοζάνης
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου  - Μακεδονικός Κοζάνης
Δόξα Λευκόβρυσης - Α.Σ. Βελβεντό
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας
Μακεδονικός Σιάτιστας  - Αλιάκμων Αιανής
14η Αγωνιστική και (29η)
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Εθνικός Βατερού
Α.Μ.Σ. Γαλατινή - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Φ.Σ. Κοζάνη - Α.Ε. Κοζάνης
Τιτάν Σερβίων - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου  
Ακρίτες Κοζάνης - Δόξα Λευκόβρυσης
Μακεδονικός Κοζάνης - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Α.Σ. Βελβεντό - Μακεδονικός Σιάτιστας 
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Αλιάκμων Αιανής
15η Αγωνιστική και (30η)
Εθνικός Βατερού - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Α.Ε. Κοζάνης - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου  - Α.Μ.Σ. Γαλατινή
Δόξα Λευκόβρυσης - Φ.Σ. Κοζάνη
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Τιτάν Σερβίων
Μακεδονικός Σιάτιστας  - Ακρίτες Κοζάνης
Αλιάκμων Αιανής - Μακεδονικός Κοζάνης
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Α.Σ. Βελβεντό

 Β' ΤΟΠΙΚΟ

Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης 2017-2018 (1ος Όμιλος)
1η Αγωνιστική και (14η)
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - ΑΙΑΣ Μικροβάλτου
Α.Ο. Κρόκου - Αναγέννηση Λιβαδερού
Έλατος Ελάτης - Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Α.Σ. Καρυδίτσας - Α.Ε. Κρανιδίων
Α.Ε. Καισαρειάς - Α.Ε. Άνω Κώμης
Απόλλων Αυλών - Πρόοδος Μεταξά
Ρεπό: Ερμής Πλατανορέμματος
2η Αγωνιστική και (15η)
Ερμής Πλατανορέμματος - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
ΑΙΑΣ Μικροβάλτου - Α.Ο. Κρόκου
Αναγέννηση Λιβαδερού - Α.Σ. Καρυδίτσας
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Α.Ε. Καισαρειάς
Α.Ε. Κρανιδίων - Απόλλων Αυλών
Α.Ε. Άνω Κώμης - Πρόοδος Μεταξά
Ρεπό: Έλατος Ελάτης,
3η Αγωνιστική και (16η)
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Α.Ο. Κρόκου
Έλατος Ελάτης - Ερμής Πλατανορέμματος
Α.Σ. Καρυδίτσας - ΑΙΑΣ Μικροβάλτου
Απόλλων Αυλών - Αναγέννηση Λιβαδερού
Πρόοδος Μεταξά - Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Α.Ε. Άνω Κώμης - Α.Ε. Κρανιδίων
Ρεπό: Α.Ε. Καισαρειάς
4η Αγωνιστική και (17η)
Έλατος Ελάτης - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Α.Ο. Κρόκου - Α.Σ. Καρυδίτσας
Ερμής Πλατανορέμματος - Α.Ε. Καισαρειάς
ΑΙΑΣ Μικροβάλτου - Απόλλων Αυλών
Αναγέννηση Λιβαδερού - Α.Ε. Άνω Κώμης
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Α.Ε. Κρανιδίων
Ρεπό: Πρόοδος Μεταξά
5η Αγωνιστική και (18η)
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Α.Σ. Καρυδίτσας
Α.Ε. Καισαρειάς - Έλατος Ελάτης
Απόλλων Αυλών - Α.Ο. Κρόκου
Πρόοδος Μεταξά - Ερμής Πλατανορέμματος
Α.Ε. Άνω Κώμης - ΑΙΑΣ Μικροβάλτου
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Αναγέννηση Λιβαδερού
Ρεπό: Αναγέννηση Λιβαδερού
6η Αγωνιστική και (19η)
Α.Ε. Καισαρειάς - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Α.Σ. Καρυδίτσας - Απόλλων Αυλών
Έλατος Ελάτης - Πρόοδος Μεταξά
Α.Ο. Κρόκου - Α.Ε. Άνω Κώμης
Ερμής Πλατανορέμματος - Α.Ε. Κρανιδίων
ΑΙΑΣ Μικροβάλτου - Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Ρεπό: Αναγέννηση Λιβαδερού
7η Αγωνιστική και (20η)
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Απόλλων Αυλών
Πρόοδος Μεταξά - Α.Ε. Καισαρειάς
Α.Ε. Άνω Κώμης - Α.Σ. Καρυδίτσας
Α.Ε. Κρανιδίων - Έλατος Ελάτης
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Α.Ο. Κρόκου
Αναγέννηση Λιβαδερού - Ερμής Πλατανορέμματος
Ρεπό: ΑΙΑΣ Μικροβάλτου
8η Αγωνιστική και (21η)
Πρόοδος Μεταξά - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Απόλλων Αυλών - Α.Ε. Άνω Κώμης
Α.Ε. Καισαρειάς - Α.Ε. Κρανιδίων
Α.Σ. Καρυδίτσας - Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Έλατος Ελάτης - Αναγέννηση Λιβαδερού
Ερμής Πλατανορέμματος - ΑΙΑΣ Μικροβάλτου
Ρεπό: Α.Ο. Κρόκου
9η Αγωνιστική και (22η)
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Α.Ε. Άνω Κώμης
Α.Ε. Κρανιδίων - Πρόοδος Μεταξά
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Απόλλων Αυλών
Αναγέννηση Λιβαδερού - Α.Ε. Καισαρειάς
ΑΙΑΣ Μικροβάλτου  - Έλατος Ελάτης
Α.Ο. Κρόκου - Ερμής Πλατανορέμματος
Ρεπό: Α.Σ. Καρυδίτσας
10η Αγωνιστική και (23η)
Α.Ε. Κρανιδίων - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Α.Ε. Άνω Κώμης - Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Πρόοδος Μεταξά - Αναγέννηση Λιβαδερού
Α.Ε. Καισαρειάς - ΑΙΑΣ Μικροβάλτου
Α.Σ. Καρυδίτσας - Ερμής Πλατανορέμματος
Έλατος Ελάτης - Α.Ο. Κρόκου
Ρεπό: Απόλλων Αυλών
11η Αγωνιστική και (24η)
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Κένταυρος Πρωτοχωρίου
Αναγέννηση Λιβαδερού - Α.Ε. Κρανιδίων
ΑΙΑΣ Μικροβάλτου - Πρόοδος Μεταξά
Ερμής Πλατανορέμματος - Απόλλων Αυλών
Α.Ο. Κρόκου - Α.Ε. Καισαρειάς
Α.Σ. Καρυδίτσας - Έλατος Ελάτης
Ρεπό: Α.Ε. Άνω Κώμης
12η Αγωνιστική και (25η)
Αναγέννηση Λιβαδερού - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Α.Ε. Κρανιδίων - ΑΙΑΣ Μικροβάλτου
Α.Ε. Άνω Κώμης - Ερμής Πλατανορέμματος
Πρόοδος Μεταξά - Α.Ο. Κρόκου
Απόλλων Αυλών - Έλατος Ελάτης
Α.Ε. Καισαρειάς - Α.Σ. Καρυδίτσας
Ρεπό: Κένταυρος Πρωτοχωρίου
13η Αγωνιστική και (26η)
ΑΙΑΣ Μικροβάλτου - Αναγέννηση Λιβαδερού
Ερμής Πλατανορέμματος - Α.Ε. Κρανιδίων
Α.Ο. Κρόκου - Α.Ε. Κρανιδίων
Έλατος Ελάτης - Α.Ε. Άνω Κώμης
Α.Σ. Καρυδίτσας - Πρόοδος Μεταξά
Απόλλων Αυλών - Α.Ε. Καισαρειάς
Ρεπό: ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

2ος Όμιλος

Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης 2017-2018 (2ος Όμλος)
1η Αγωνιστική και (14η)
Δαναοί Κοζάνης - Πρόοδος Κομνηνών
Δόξα Βερμίου Πύργων - Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Ερμής Ασβεστόπετρας - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Δόξα Μικροκάστρου -  Κοζάνη 2004
Κεραυνός Πετρανών - Α.Ε. Περδίκκα
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
2η Αγωνιστική και (15η)
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Δαναοί Κοζάνης
Πρόοδος Κομνηνών - Δόξα Βερμίου Πύργων
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Δόξα Μικροκάστρου
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης - Κεραυνός Πετρανών
Κοζάνη 2004 - Βέρμιο Καρυοχωρίου
Α.Ε. Περδίκκα - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Ρεπό: Ερμής Ασβεστόπετρας
3η Αγωνιστική και (16η)
Δαναοί Κοζάνης - Δόξα Βερμίου Πύργων
Ερμής Ασβεστόπετρας - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Δόξα Μικροκάστρου - Πρόοδος Κομνηνών
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Α.Ε. Περδίκκα - Κοζάνη 2004
Ρεπό: Κεραυνός Πετρανών
4η Αγωνιστική και (17η)
Ερμής Ασβεστόπετρας - Δαναοί Κοζάνης
Δόξα Βερμίου Πύργων - Δόξα Μικροκάστρου
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Κεραυνός Πετρανών
Πρόοδος Κομνηνών - Βέρμιο Καρυοχωρίου
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Α.Ε. Περδίκκα
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης - Κοζάνη 2004
Ρεπό: Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
5η Αγωνιστική και (18η)
Δαναοί Κοζάνης - Δόξα Μικροκάστρου
Κεραυνός Πετρανών - Ερμής Ασβεστόπετρας
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Βέρμιο Καρυοχωρίου
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Α.Ε. Περδίκκα - Πρόοδος Κομνηνών
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης - Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Ρεπό: Κοζάνη 2004
6η Αγωνιστική και (19η)
Κεραυνός Πετρανών - Δαναοί Κοζάνης
Δόξα Μικροκάστρου - Βέρμιο Καρυοχωρίου
Ερμής Ασβεστόπετρας - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Α.Ε. Περδίκκα
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Κοζάνη 2004
Πρόοδος Κομνηνών  - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Ρεπό: Α.Ε. Περδίκκα
7η Αγωνιστική και (20η)
Δαναοί Κοζάνης - Βέρμιο Καρυοχωρίου
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας - Κεραυνός Πετρανών
Α.Ε. Περδίκκα - Δόξα Μικροκάστρου
Κοζάνη 2004 - Ερμής Ασβεστόπετρας
 Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης - Βέρμιο Καρυοχωρίου
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Ρεπό: Πρόοδος Κομνηνών
8η Αγωνιστική και (21η)
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας - Δαναοί Κοζάνης
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Α.Ε. Περδίκκα
Κεραυνός Πετρανών - Κεραυνός Πετρανών
Δόξα Μικροκάστρου - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Ερμής Ασβεστόπετρας - Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Πρόοδος Κομνηνών
Ρεπό: Βέρμιο Καρυοχωρίου
9η Αγωνιστική και (22η)
Δαναοί Κοζάνης - Α.Ε. Περδίκκα
Κοζάνη 2004 - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης - Βέρμιο Καρυοχωρίου
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Κεραυνός Πετρανών
Πρόοδος Κομνηνών - Ερμής Ασβεστόπετρας
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Βέρμιο Καρυοχωρίου
Ρεπό: Δόξα Μικροκάστρου
10η Αγωνιστική και (23η)
Κοζάνη 2004 - Δαναοί Κοζάνης
Α.Ε. Περδίκκα - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας - Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Κεραυνός Πετρανών - Πρόοδος Κομνηνών
Δόξα Μικροκάστρου - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Ερμής Ασβεστόπετρας - Βέρμιο Καρυοχωρίου
Ρεπό: Βέρμιο Καρυοχωρίου
11η Αγωνιστική και (24η)
Δαναοί Κοζάνης - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Κοζάνη 2004
Πρόοδος Κομνηνών - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Βέρμιο Καρυοχωρίου
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Κεραυνός Πετρανών
Δόξα Μικροκάστρου - Ερμής Ασβεστόπετρας
Ρεπό: Α.Ε. Περδίκκα
12η Αγωνιστική και (25η)
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Δαναοί Κοζάνης
Κοζάνη 2004 - Πρόοδος Κομνηνών
Α.Ε. Περδίκκα - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας - Βέρμιο Καρυοχωρίου
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Ερμής Ασβεστόπετρας
Κεραυνός Πετρανών - Δόξα Μικροκάστρου
13η Αγωνιστική και (26η)
Πρόοδος Κομνηνών - Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Κοζάνη 2004
Ερμής Ασβεστόπετρας - Α.Ε. Περδίκκα
Δόξα Μικροκάστρου - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Κεραυνός Πετρανών
Ρεπό: Δαναοί Κοζάνης

Επιμέλεια - Ρεπορτάζ: Τσαρτσιανίδης Χρήστος | www.top-sport.gr

Δημοφιλή Νέα

Σάββατο 4 Φεβρουαρίου | Διαβάστε τα σημερινά Πρωτοσέλιδα των εφημερίδων

Σάββατο 4 Φεβρουαρίου | Διαβάστε τα σημερινά Πρωτοσέλιδα των εφημερίδων


Διαβάστε τα σημερινά Πρωτοσέλιδα των εφημερίδων

Γιώργος Αδαμίδης: Λένε

Γιώργος Αδαμίδης: Λένε "Προσιτή τιμή" το ακριβότερο κατά 55% ρεύμα


Ο Πρόεδρος στην Γενική Ομοσπονδία Προσωπικού ΔΕΗ (ΓΕΝΟ…

Ένα ακροδεξιό πολιτικό φάντασμα έπιασε δουλειά και πάλι… (γράφει ο Π. Τσαρτσιανίδης)

Ένα ακροδεξιό πολιτικό φάντασμα έπιασε δουλειά και πάλι… (γράφει ο Π. Τσαρτσιανίδης)


Ξυπνάς ανοίγεις την τηλεόραση και τι να δεις, ένα πολιτ…

Οργάνωση...

Οργάνωση...


Σκίτσο του Γιάννη Δερμεντζόγλου.

«Αποκλειστικές πληροφορίες» του kozani.tv: Ποιοι θα συνοδεύουν τον Κ. Μητσοτάκη στην επίσκεψή του στην περιοχή μας | Δείτε με ένα κλικ !
Αγροτοκτηνοτροφικός Σύλλογος Ανατολικής Εορδαίας και Νότιας Λεκάνης Βεγορίτιδας: Σύσκεψη στο μπλόκο στον κόμβο του Φιλώτα, σήμερα Πέμπτη
Ο Χριστόφορος Ζαραλίκος ξαναχτυπά |

Ο Χριστόφορος Ζαραλίκος ξαναχτυπά | "Άγιο είχαμε!" (video)


Ο Χριστόφορος Ζαραλίκος ξαναχτυπά στο κανάλι του zaraleaks…

Σωματείο Συνταξιούχων Δ.Ε.Η.: Εκδρομή στο Βόλο - Πήλιο

Σωματείο Συνταξιούχων Δ.Ε.Η.: Εκδρομή στο Βόλο - Πήλιο


Στα πλαίσια των κοινωνικών-πολιτιστικών δραστηριοτήτ…