Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της χρονιάς σε Α' και Β' Τοπικό
Θυμηθείτε και πάλι τις κληρώσεις των πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ. Κοζάνης.
Το μεσημέρι της Κυριακής (27-8-2017)
πραγματοποιήθηκαν οι κληρώσεις σε Α' και Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης.
Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της χρονιάς και στις δύο κατηγορίες από το www.top-sport.gr:
Α' ΤΟΠΙΚΟ
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης 2017-2018 |
1η Αγωνιστική και (16η) |
Εθνικός Βατερού - Α.Ε. Κοζάνης |
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής |
Δόξα Λευκόβρυσης - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας |
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Α.Μ.Σ. Γαλατινή |
Μακεδονικός Σιάτιστας - Φ.Σ. Κοζάνη |
Αλιάκμων Αιανής - Τιτάν Σερβίων |
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Ακρίτες Κοζάνης |
Μακεδονικός Κοζάνης - Α.Σ. Βελβεντό |
2η Αγωνιστική και (17η) |
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Εθνικός Βατερού |
Α.Ε. Κοζάνης - Δόξα Λευκόβρυσης |
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης |
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Μακεδονικός Σιάτιστας |
Α.Μ.Σ. Γαλατινή - Αλιάκμων Αιανής |
Φ.Σ. Κοζάνη - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας |
Τιτάν Σερβίων - Α.Σ. Βελβεντό |
Ακρίτες Κοζάνης - Μακεδονικός Κοζάνης |
3η Αγωνιστική και (18η) |
Εθνικός Βατερού - Δόξα Λευκόβρυσης |
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου |
Μακεδονικός Σιάτιστας - Α.Ε. Κοζάνης |
Αλιάκμων Αιανής - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής |
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας |
Α.Σ. Βελβεντό - Α.Μ.Σ. Γαλατινή |
Μακεδονικός Κοζάνης - Φ.Σ. Κοζάνη |
Τιτάν Σερβίων - Ακρίτες Κοζάνης |
4η Αγωνιστική και (19η) |
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Εθνικός Βατερού |
Δόξα Λευκόβρυσης - Μακεδονικός Σιάτιστας |
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Αλιάκμων Αιανής |
Α.Ε. Κοζάνης - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας |
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Α.Σ. Βελβεντό |
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Μακεδονικός Κοζάνης |
Α.Μ.Σ. Γαλατινή - Ακρίτες Κοζάνης |
Φ.Σ. Κοζάνη - Τιτάν Σερβίων |
5η Αγωνιστική και (20η) |
Εθνικός Βατερού - Μακεδονικός Σιάτιστας |
Αλιάκμων Αιανής - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης |
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Δόξα Λευκόβρυσης |
Α.Σ. Βελβεντό - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου |
Μακεδονικός Κοζάνης - Α.Ε. Κοζάνης |
Ακρίτες Κοζάνης - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής |
Τιτάν Σερβίων - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας |
Α.Μ.Σ. Γαλατινή - Φ.Σ. Κοζάνη |
6η Αγωνιστική και (21η) |
Αλιάκμων Αιανής - Εθνικός Βατερού |
Μακεδονικός Σιάτιστας - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας |
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Α.Σ. Βελβεντό |
Δόξα Λευκόβρυσης - Μακεδονικός Κοζάνης |
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Ακρίτες Κοζάνης |
Α.Ε. Κοζάνης - Τιτάν Σερβίων |
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Φ.Σ. Κοζάνη |
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Α.Μ.Σ. Γαλατινή |
7η Αγωνιστική και (22η) |
Εθνικός Βατερού - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας |
Α.Σ. Βελβεντό - Αλιάκμων Αιανής |
Μακεδονικός Κοζάνης – Μακεδονικός Σιάτιστας |
Ακρίτες Κοζάνης - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης |
Τιτάν Σερβίων - Δόξα Λευκόβρυσης |
Φ.Σ. Κοζάνη - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου |
Α.Μ.Σ. Γαλατινή - Α.Ε. Κοζάνης |
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας |
8η Αγωνιστική και (23η) |
Α.Σ. Βελβεντό - Εθνικός Βατερού |
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Μακεδονικός Κοζάνης |
Αλιάκμων Αιανής - Ακρίτες Κοζάνης |
Μακεδονικός Σιάτιστας - Τιτάν Σερβίων |
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Φ.Σ. Κοζάνη |
Δόξα Λευκόβρυσης - Α.Μ.Σ. Γαλατινή |
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας |
Α.Ε. Κοζάνης - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής |
9η Αγωνιστική και (24η) |
Εθνικός Βατερού - Μακεδονικός Κοζάνης |
Ακρίτες Κοζάνης - Α.Σ. Βελβεντό |
Τιτάν Σερβίων - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας |
Φ.Σ. Κοζάνη - Αλιάκμων Αιανής |
Α.Μ.Σ. Γαλατινή - Μακεδονικός Σιάτιστας |
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης |
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Δόξα Λευκόβρυσης |
Α.Ε. Κοζάνης - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου |
10η Αγωνιστική και (25η) |
Ακρίτες Κοζάνης - Εθνικός Βατερού |
Μακεδονικός Κοζάνης - Τιτάν Σερβίων |
Α.Σ. Βελβεντό - Φ.Σ. Κοζάνη |
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Α.Μ.Σ. Γαλατινή |
Αλιάκμων Αιανής - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας |
Μακεδονικός Σιάτιστας - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής |
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Α.Ε. Κοζάνης |
Δόξα Λευκόβρυσης - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου |
11η Αγωνιστική και (26η) |
Εθνικός Βατερού - Τιτάν Σερβίων |
Φ.Σ. Κοζάνη - Ακρίτες Κοζάνης |
Α.Μ.Σ. Γαλατινή - Μακεδονικός Κοζάνης |
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Α.Σ. Βελβεντό |
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας |
Α.Ε. Κοζάνης - Αλιάκμων Αιανής |
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Μακεδονικός Σιάτιστας |
Δόξα Λευκόβρυσης - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης |
12η Αγωνιστική και (27η) |
Φ.Σ. Κοζάνη - Εθνικός Βατερού |
Τιτάν Σερβίων - Α.Μ.Σ. Γαλατινή |
Ακρίτες Κοζάνης - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας |
Μακεδονικός Κοζάνης - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής |
Α.Σ. Βελβεντό - Α.Ε. Κοζάνης |
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου |
Αλιάκμων Αιανής - Δόξα Λευκόβρυσης |
Μακεδονικός Σιάτιστας - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης |
13η Αγωνιστική και (28η) |
Εθνικός Βατερού - Α.Μ.Σ. Γαλατινή |
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Φ.Σ. Κοζάνη |
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Τιτάν Σερβίων |
Α.Ε. Κοζάνης - Ακρίτες Κοζάνης |
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Μακεδονικός Κοζάνης |
Δόξα Λευκόβρυσης - Α.Σ. Βελβεντό |
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας |
Μακεδονικός Σιάτιστας - Αλιάκμων Αιανής |
14η Αγωνιστική και (29η) |
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Εθνικός Βατερού |
Α.Μ.Σ. Γαλατινή - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής |
Φ.Σ. Κοζάνη - Α.Ε. Κοζάνης |
Τιτάν Σερβίων - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου |
Ακρίτες Κοζάνης - Δόξα Λευκόβρυσης |
Μακεδονικός Κοζάνης - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης |
Α.Σ. Βελβεντό - Μακεδονικός Σιάτιστας |
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Αλιάκμων Αιανής |
15η Αγωνιστική και (30η) |
Εθνικός Βατερού - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής |
Α.Ε. Κοζάνης - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας |
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Α.Μ.Σ. Γαλατινή |
Δόξα Λευκόβρυσης - Φ.Σ. Κοζάνη |
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Τιτάν Σερβίων |
Μακεδονικός Σιάτιστας - Ακρίτες Κοζάνης |
Αλιάκμων Αιανής - Μακεδονικός Κοζάνης |
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Α.Σ. Βελβεντό |
Β' ΤΟΠΙΚΟ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης 2017-2018 (1ος Όμιλος) |
1η Αγωνιστική και (14η) |
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - ΑΙΑΣ Μικροβάλτου |
Α.Ο. Κρόκου - Αναγέννηση Λιβαδερού |
Έλατος Ελάτης - Κένταυρος Πρωτοχωρίου |
Α.Σ. Καρυδίτσας - Α.Ε. Κρανιδίων |
Α.Ε. Καισαρειάς - Α.Ε. Άνω Κώμης |
Απόλλων Αυλών - Πρόοδος Μεταξά |
Ρεπό: Ερμής Πλατανορέμματος |
2η Αγωνιστική και (15η) |
Ερμής Πλατανορέμματος - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής |
ΑΙΑΣ Μικροβάλτου - Α.Ο. Κρόκου |
Αναγέννηση Λιβαδερού - Α.Σ. Καρυδίτσας |
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Α.Ε. Καισαρειάς |
Α.Ε. Κρανιδίων - Απόλλων Αυλών |
Α.Ε. Άνω Κώμης - Πρόοδος Μεταξά |
Ρεπό: Έλατος Ελάτης, |
3η Αγωνιστική και (16η) |
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Α.Ο. Κρόκου |
Έλατος Ελάτης - Ερμής Πλατανορέμματος |
Α.Σ. Καρυδίτσας - ΑΙΑΣ Μικροβάλτου |
Απόλλων Αυλών - Αναγέννηση Λιβαδερού |
Πρόοδος Μεταξά - Κένταυρος Πρωτοχωρίου |
Α.Ε. Άνω Κώμης - Α.Ε. Κρανιδίων |
Ρεπό: Α.Ε. Καισαρειάς |
4η Αγωνιστική και (17η) |
Έλατος Ελάτης - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής |
Α.Ο. Κρόκου - Α.Σ. Καρυδίτσας |
Ερμής Πλατανορέμματος - Α.Ε. Καισαρειάς |
ΑΙΑΣ Μικροβάλτου - Απόλλων Αυλών |
Αναγέννηση Λιβαδερού - Α.Ε. Άνω Κώμης |
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Α.Ε. Κρανιδίων |
Ρεπό: Πρόοδος Μεταξά |
5η Αγωνιστική και (18η) |
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Α.Σ. Καρυδίτσας |
Α.Ε. Καισαρειάς - Έλατος Ελάτης |
Απόλλων Αυλών - Α.Ο. Κρόκου |
Πρόοδος Μεταξά - Ερμής Πλατανορέμματος |
Α.Ε. Άνω Κώμης - ΑΙΑΣ Μικροβάλτου |
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Αναγέννηση Λιβαδερού |
Ρεπό: Αναγέννηση Λιβαδερού |
6η Αγωνιστική και (19η) |
Α.Ε. Καισαρειάς - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής |
Α.Σ. Καρυδίτσας - Απόλλων Αυλών |
Έλατος Ελάτης - Πρόοδος Μεταξά |
Α.Ο. Κρόκου - Α.Ε. Άνω Κώμης |
Ερμής Πλατανορέμματος - Α.Ε. Κρανιδίων |
ΑΙΑΣ Μικροβάλτου - Κένταυρος Πρωτοχωρίου |
Ρεπό: Αναγέννηση Λιβαδερού |
7η Αγωνιστική και (20η) |
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Απόλλων Αυλών |
Πρόοδος Μεταξά - Α.Ε. Καισαρειάς |
Α.Ε. Άνω Κώμης - Α.Σ. Καρυδίτσας |
Α.Ε. Κρανιδίων - Έλατος Ελάτης |
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Α.Ο. Κρόκου |
Αναγέννηση Λιβαδερού - Ερμής Πλατανορέμματος |
Ρεπό: ΑΙΑΣ Μικροβάλτου |
8η Αγωνιστική και (21η) |
Πρόοδος Μεταξά - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής |
Απόλλων Αυλών - Α.Ε. Άνω Κώμης |
Α.Ε. Καισαρειάς - Α.Ε. Κρανιδίων |
Α.Σ. Καρυδίτσας - Κένταυρος Πρωτοχωρίου |
Έλατος Ελάτης - Αναγέννηση Λιβαδερού |
Ερμής Πλατανορέμματος - ΑΙΑΣ Μικροβάλτου |
Ρεπό: Α.Ο. Κρόκου |
9η Αγωνιστική και (22η) |
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Α.Ε. Άνω Κώμης |
Α.Ε. Κρανιδίων - Πρόοδος Μεταξά |
Κένταυρος Πρωτοχωρίου - Απόλλων Αυλών |
Αναγέννηση Λιβαδερού - Α.Ε. Καισαρειάς |
ΑΙΑΣ Μικροβάλτου - Έλατος Ελάτης |
Α.Ο. Κρόκου - Ερμής Πλατανορέμματος |
Ρεπό: Α.Σ. Καρυδίτσας |
10η Αγωνιστική και (23η) |
Α.Ε. Κρανιδίων - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής |
Α.Ε. Άνω Κώμης - Κένταυρος Πρωτοχωρίου |
Πρόοδος Μεταξά - Αναγέννηση Λιβαδερού |
Α.Ε. Καισαρειάς - ΑΙΑΣ Μικροβάλτου |
Α.Σ. Καρυδίτσας - Ερμής Πλατανορέμματος |
Έλατος Ελάτης - Α.Ο. Κρόκου |
Ρεπό: Απόλλων Αυλών |
11η Αγωνιστική και (24η) |
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Κένταυρος Πρωτοχωρίου |
Αναγέννηση Λιβαδερού - Α.Ε. Κρανιδίων |
ΑΙΑΣ Μικροβάλτου - Πρόοδος Μεταξά |
Ερμής Πλατανορέμματος - Απόλλων Αυλών |
Α.Ο. Κρόκου - Α.Ε. Καισαρειάς |
Α.Σ. Καρυδίτσας - Έλατος Ελάτης |
Ρεπό: Α.Ε. Άνω Κώμης |
12η Αγωνιστική και (25η) |
Αναγέννηση Λιβαδερού - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής |
Α.Ε. Κρανιδίων - ΑΙΑΣ Μικροβάλτου |
Α.Ε. Άνω Κώμης - Ερμής Πλατανορέμματος |
Πρόοδος Μεταξά - Α.Ο. Κρόκου |
Απόλλων Αυλών - Έλατος Ελάτης |
Α.Ε. Καισαρειάς - Α.Σ. Καρυδίτσας |
Ρεπό: Κένταυρος Πρωτοχωρίου |
13η Αγωνιστική και (26η) |
ΑΙΑΣ Μικροβάλτου - Αναγέννηση Λιβαδερού |
Ερμής Πλατανορέμματος - Α.Ε. Κρανιδίων |
Α.Ο. Κρόκου - Α.Ε. Κρανιδίων |
Έλατος Ελάτης - Α.Ε. Άνω Κώμης |
Α.Σ. Καρυδίτσας - Πρόοδος Μεταξά |
Απόλλων Αυλών - Α.Ε. Καισαρειάς |
Ρεπό: ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής |
2ος Όμιλος
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης 2017-2018 (2ος Όμλος) |
1η Αγωνιστική και (14η) |
Δαναοί Κοζάνης - Πρόοδος Κομνηνών |
Δόξα Βερμίου Πύργων - Α.Ε.Κ. Καλαμιάς |
Ερμής Ασβεστόπετρας - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης |
Δόξα Μικροκάστρου - Κοζάνη 2004 |
Κεραυνός Πετρανών - Α.Ε. Περδίκκα |
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας |
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας |
2η Αγωνιστική και (15η) |
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Δαναοί Κοζάνης |
Πρόοδος Κομνηνών - Δόξα Βερμίου Πύργων |
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Δόξα Μικροκάστρου |
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης - Κεραυνός Πετρανών |
Κοζάνη 2004 - Βέρμιο Καρυοχωρίου |
Α.Ε. Περδίκκα - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας |
Ρεπό: Ερμής Ασβεστόπετρας |
3η Αγωνιστική και (16η) |
Δαναοί Κοζάνης - Δόξα Βερμίου Πύργων |
Ερμής Ασβεστόπετρας - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας |
Δόξα Μικροκάστρου - Πρόοδος Κομνηνών |
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Α.Ε.Κ. Καλαμιάς |
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης |
Α.Ε. Περδίκκα - Κοζάνη 2004 |
Ρεπό: Κεραυνός Πετρανών |
4η Αγωνιστική και (17η) |
Ερμής Ασβεστόπετρας - Δαναοί Κοζάνης |
Δόξα Βερμίου Πύργων - Δόξα Μικροκάστρου |
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Κεραυνός Πετρανών |
Πρόοδος Κομνηνών - Βέρμιο Καρυοχωρίου |
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Α.Ε. Περδίκκα |
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης - Κοζάνη 2004 |
Ρεπό: Ατρόμητος Πτολεμαΐδας |
5η Αγωνιστική και (18η) |
Δαναοί Κοζάνης - Δόξα Μικροκάστρου |
Κεραυνός Πετρανών - Ερμής Ασβεστόπετρας |
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Βέρμιο Καρυοχωρίου |
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας |
Α.Ε. Περδίκκα - Πρόοδος Κομνηνών |
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης - Α.Ε.Κ. Καλαμιάς |
Ρεπό: Κοζάνη 2004 |
6η Αγωνιστική και (19η) |
Κεραυνός Πετρανών - Δαναοί Κοζάνης |
Δόξα Μικροκάστρου - Βέρμιο Καρυοχωρίου |
Ερμής Ασβεστόπετρας - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας |
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Α.Ε. Περδίκκα |
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Κοζάνη 2004 |
Πρόοδος Κομνηνών - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης |
Ρεπό: Α.Ε. Περδίκκα |
7η Αγωνιστική και (20η) |
Δαναοί Κοζάνης - Βέρμιο Καρυοχωρίου |
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας - Κεραυνός Πετρανών |
Α.Ε. Περδίκκα - Δόξα Μικροκάστρου |
Κοζάνη 2004 - Ερμής Ασβεστόπετρας |
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης - Βέρμιο Καρυοχωρίου |
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας |
Ρεπό: Πρόοδος Κομνηνών |
8η Αγωνιστική και (21η) |
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας - Δαναοί Κοζάνης |
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Α.Ε. Περδίκκα |
Κεραυνός Πετρανών - Κεραυνός Πετρανών |
Δόξα Μικροκάστρου - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης |
Ερμής Ασβεστόπετρας - Α.Ε.Κ. Καλαμιάς |
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Πρόοδος Κομνηνών |
Ρεπό: Βέρμιο Καρυοχωρίου |
9η Αγωνιστική και (22η) |
Δαναοί Κοζάνης - Α.Ε. Περδίκκα |
Κοζάνη 2004 - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας |
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης - Βέρμιο Καρυοχωρίου |
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Κεραυνός Πετρανών |
Πρόοδος Κομνηνών - Ερμής Ασβεστόπετρας |
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Βέρμιο Καρυοχωρίου |
Ρεπό: Δόξα Μικροκάστρου |
10η Αγωνιστική και (23η) |
Κοζάνη 2004 - Δαναοί Κοζάνης |
Α.Ε. Περδίκκα - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης |
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας - Α.Ε.Κ. Καλαμιάς |
Κεραυνός Πετρανών - Πρόοδος Κομνηνών |
Δόξα Μικροκάστρου - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας |
Ερμής Ασβεστόπετρας - Βέρμιο Καρυοχωρίου |
Ρεπό: Βέρμιο Καρυοχωρίου |
11η Αγωνιστική και (24η) |
Δαναοί Κοζάνης - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης |
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Κοζάνη 2004 |
Πρόοδος Κομνηνών - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας |
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Βέρμιο Καρυοχωρίου |
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Κεραυνός Πετρανών |
Δόξα Μικροκάστρου - Ερμής Ασβεστόπετρας |
Ρεπό: Α.Ε. Περδίκκα |
12η Αγωνιστική και (25η) |
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Δαναοί Κοζάνης |
Κοζάνη 2004 - Πρόοδος Κομνηνών |
Α.Ε. Περδίκκα - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας |
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας - Βέρμιο Καρυοχωρίου |
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Ερμής Ασβεστόπετρας |
Κεραυνός Πετρανών - Δόξα Μικροκάστρου |
13η Αγωνιστική και (26η) |
Πρόοδος Κομνηνών - Α.Ε.Κ. Καλαμιάς |
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης |
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Κοζάνη 2004 |
Ερμής Ασβεστόπετρας - Α.Ε. Περδίκκα |
Δόξα Μικροκάστρου - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας |
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Κεραυνός Πετρανών |
Ρεπό: Δαναοί Κοζάνης |
Επιμέλεια - Ρεπορτάζ: Τσαρτσιανίδης Χρήστος | www.top-sport.gr